ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Медики області обговорили проблеми лікування на Хмельниччині

Відбулося засідання колегії Департаменту охорони здоров'я
Depo.
30 вересня 2015 16:49
ФОТО: depo.ua
Медики області обговорили проблеми лікування на Хмельниччині
Медики області обговорили проблеми лікування на Хмельниччині

Як повідомили Depo.Хмельницький у Обласному центрі здоров'я, під час колегії розглянутли ряд нагальних питань.

Серед основних: питання надання акушерсько-гінекологічної допомоги жінкам Білогірського і Теофіпольського районів, використання коштів субвенцій державного бюджету місцевим бюджетам, реалізацію Пілотних проектів та фінансування цільових галузевих програм, також обговорили результати перевірки роботи закладів охорони здоров'я області з питань обгрунтованності видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам, відбору хворих на лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

Стан надання акушерсько-гінекологічної допомоги жінкам у Теофіпольській ЦРЛ потребує суттєвої організаційної перебудови.

Головний акушер-гінеколог області Олександр Жилко зазначив, що це можливо за рахунок організації цілодобових чергувань лікарів, проведення адекватної ротації лікарів, дотримання галузевих вимог з надання стаціонарної та амбулаторної акушерсько-гінекологічної допомоги.

Також обговорили необхідністьзастосування програмно-цільового методу фінансування для вирішення питань дороговартісного лікування певних категорій хворих та покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров'я області.

Нагадаємо, нещодавно для опікового відділення обласної лікарні закуплено хірургічного обладнання на суму 290,0 тис. грн.

Більше про медицину краю - на khm.depo.ua