ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Медики мовчать про причини відсутності майже 100 дітей в Чорноострівській школі

Усі як один, і медики і санстанція, знизують плечима і просять почекати
Depo.
24 березня 2016 11:34
ФОТО: depo.ua
Медики мовчать про причини відсутності майже 100 дітей в Чорноострівській  школі
Медики мовчать про причини відсутності майже 100 дітей в Чорноострівській школі

Ситуація в Чорноострівській школі, де майже третина дітей не ходить на уроки, досі не прояснилася, передає  Depo.Хмельницький.

Кореспондент Depo.Хмельницький поспілкувався і з лікарями, і з посадовцями селищної ради, і з фахівцями санепідслужби району. Проте, так і не отримав конкретної відповіді на питання "що ж за хвороба скосила так масово школярів?"

Селищний голова Чорного Острова Михайло Дзісь у розмові повідомив, що причиною масової відсутності дітей є гостра респіраторна інфекція, яка скосила вже майже сотню дітлахів.

Головний лікар Хмельницького центру первинної медико-санітарної допомоги Леонід Коцюба, навпаки - запевнив нас, що підстав для розмов про епідемію немає.

"Наразі госпіталізована лише одна дитина, інші проходять лікування вдома, оскільки не потребують перебування в медичному закладі, - каже головний лікар ЦПМСД. - Фахівці СЕС відібрали зразки для лабораторних досліджень, і лише за наявності результатів аналізів ми зможемо далі говорити про розвиток ситуації".

Медик також додав, що попередньо всім хворим виставлено діагноз "ротавірусна інфекція".

Що ж до санепідстанції, то там взагалі не захотіли надати інформації, пообіцявши лише повідомити результати лабораторних досліджень за кілька днів.

Depo.Хмельницький слідкуватиме за розвитком подій і надалі.

Нагадаємо, в Чорноострівській школі через вірус масово відсутні діти.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький