Мажоритарники від Хмельниччини ініціювали майже півтори сотні законопроектів

З них набрали чинності лише 7%
Depo.
31 липня 2016 13:49
ФОТО: depo.ua
Мажоритарники від Хмельниччини ініціювали майже півтори сотні законопроектів
Мажоритарники від Хмельниччини ініціювали майже півтори сотні законопроектів

 ГМ ОПОРА проаналізувала які законопроекти найчастіше ініціюють обранці від Хмельниччини, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією активістів.

Цьогоріч семеро народних депутатів, обраних у мажоритарних округах Хмельниччини, стали співавторами 159 законодавчих ініціатив, 7 (4%) з яких стали чинними актами.

Мажоритарники від Хмельниччини ініціювали майже півтори сотні законопроектів - фото 1

Найчастіше вони ініціюють законопроекти економічної тематики – 68, галузевого розвитку - 39 . Значно рідше парламентарі від області пропонують до розгляду проекти законів та постанов із правової політики -24 та державотворення – 14, гуманітарної - 6 і соціальної – 5, 1 законопроект стосувався безпеки та оборони.

Мажоритарники від Хмельниччини ініціювали майже півтори сотні законопроектів - фото 2

Представник депутатської групи "Партія "Відродження" Віктор Бондар - ВО № 191, став співавтором 19 законодавчих ініціатив, 3 з яких набули чинності.

Найчастіше Віктор Бондар виступав одним із ініціаторів законопроектів економічного спрямування - 7 та актів, що належать до категорії "державне будівництво". Крім того, подав 3 законопроекти, що стосуються розвитку охорони здоров’я, житлово-комунального та дорожнього господарства, 2 проекти законів з правової політики та 1 з соціальної.

Мажоритарники від Хмельниччини ініціювали майже півтори сотні законопроектів - фото 3

Позафракційний Олександр Герега ВО № 192, у співавторстві з іншими нардепами подав 7 законопроектів: 4 з яких стосуються економічної політики, а 3 інших – галузевого розвитку (окремих аспектів децентралізації), державного будівництва та правової політики відповідно.

Мажоритарники від Хмельниччини ініціювали майже півтори сотні законопроектів - фото 4

Представник депутатської групи "Воля народу" Сергій Лабазюк ВО № 188, разом з колегами ініціював 23 проекти законів та постанов.

Більшість законопроектів, поданих народним депутатом, мають на меті розв’язання економічних проблем - 11, на другій позиції – законодавчі ініціативи, що стосуються галузевого розвитку – 10, як от - о розподіл та використання земельних ресурсів, розвиток сільського господарства, енергозбереження та енергоефективність, підтримка молоді тощо. У депутатському доробку Сергія Лабазюка є також по одному законопроекту з правової та соціальної політики.

Мажоритарники від Хмельниччини ініціювали майже півтори сотні законопроектів - фото 5

Член депутатської фракції партії "Блок Петра Порошенка" Роман Мацола ВО № 190, теж у співавторстві з іншими депутатами подав 39 законодавчих ініціатив, 1 з яких стала чинною.

Більшість законопроектів – 13, стосуються галузевого розвитку: дорожнього господарства, містобудування, децентралізації, сільського господарства, охорони природи та екології, охорони здоров’я. 11 проектів законів і постанов пов’язані з правовою політикою, 8 – з економікою. Народний депутат став також співавтором 3 законопроектів з державного будівництва, 3 - з гуманітарної політики та 1 з соціальної політики.

Мажоритарники від Хмельниччини ініціювали майже півтори сотні законопроектів - фото 6

Ще один представник фракції партії "Блок Петра Порошенка" Сергій Мельник ВО № 187, разом з колегами та самостійно ініціював 34 проекти законів та постанов, 2 з яких стали чинними.

Щодо тематики законопроектів, то першість належить економічній політиці – таких ініціатив 27. 4 проекти законів належать до категорії "державне будівництво", по 1 – щодо розвитку дорожнього господарства, гуманітарної політики, безпеки та оборони.

Мажоритарники від Хмельниччини ініціювали майже півтори сотні законопроектів - фото 7

Член фракції партії "Блок Петра Порошенка" Володимир Мельниченко ВО № 193, став співавтором 9 законодавчих ініціатив.

Найчастіше вони стосувалися правової політики - 4. По 2 до економічної тематики та категорії "державне будівництво", 1 –розвитку виробництва теплової енергії з альтернативних джерел.

Мажоритарники від Хмельниччини ініціювали майже півтори сотні законопроектів - фото 8

Представник фракції партії "Блок Петра Порошенка" Андрій Шинькович ВО № 189, разом з колегами-депутатами запропонував 28 проектів законів, постанов та інших актів, 1 із яких набув чинності.

Найбільше законодавчих ініціатив - 10 стосуються розвитку сільського господарства, дорожньої галузі, децентралізації, охорони природи, містобудування, житлово-комунального господарства), майже стільки ж - 9 економічної політики. Значно менше законопроектів, серед співавторів яких є Андрій Шинькович, належать до категорії "правова політика" – таких налічується 5. Крім того, Андрій Шинькович – один із авторів 2 законопроектів, пов’язаних із соціальною політикою, та 2 – із гуманітарною сферою.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та