Мажоритарка на Хмельниччині: Кандидатів в нардепи побільшало

ЦКВ продовжує реєструвати кандидатів в депутати в одномандатних виборчих округах

На сайті ЦВК оприлюднена інформація про нових зареєстрованих кандидатів в народні депутати, передає Depo.Хмельницький.

В окрузі №189 зареєстрували кандидатом-самовисуванцем Вадима Лозового - народився 30 сiчня 1971 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, безпартійний, проживає в місті Хмельницькому, судимість відсутня. 

В окрузі №192 самовисуванцем йде Олександр Герега - народився 27 червня 1967 року в місті Городок Хмельницької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ", проживає в місті Городок Городоцького району Хмельницької області, судимість відсутня.

В окрузі №193 також самовисуванцем зареєстрували Володимира Мельниченка - народився 1 лютого 1965 року в місті Кам’янець-Подільський Хмельницької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Кам’янець-Подільський Хмельницької області, судимість відсутня.

Нагадаємо, балотуються в одномандатному виборчому окрузі №187 Сергій Мельник, в окрузі №191 – Антоніна Бойко. Найпершим зареєстрованим кандидатом був на окрузі №191 - позапартійний адвокат з Летичева, самовисуванець Олег Дубовик.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький