Майже вдесятеро більше пільг отримали імпортери Хмельниччини

Цьогоріч прерогатива обчислюється 90 мільйонами гривень
Depo.
20 вересня 2016 20:24
ФОТО: depo.ua
Майже вдесятеро більше пільг отримали імпортери Хмельниччини
Майже вдесятеро більше пільг отримали імпортери Хмельниччини

Подільські підприємства-імпортери отримали митних пільг майже на 90 мільйонів гривень, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Цього року Хмельницька митниця ДФС надала суб‘єктам зовнішньоекономічної діяльності при ввезенні товарів пільг на загальну суму 88 мільйонів гривень. Зазначимо, що торік сума митних преференцій склала 9 мільйонів гривень," – інформують в прес-службі ДФС області.

Звільнення при ввезенні товарів на територію України насамперед стосувалася продукції, яка надійшла з країн Євросоюзу, що у питомій вазі становить більше третини усієї суми преференцій.

На підставі двосторонніх міжурядових угод України з країнами СНД про зону вільної торгівлі суб‘єктам ЗЕД - на 10 мільйонів гривень.

Привілеї надано у випадках ввезення майна, матеріальних частин та провізії для потреб збройних сил, відповідно до Угоди між державами учасницями Північноатлантичного договору та іншими державами, які беруть участь у програмі "Партнерство заради миру". Загалом сума наданих пільг для потреб оборони країни склала 32 мільйони гривень.

Митні преференції також отримали ввезені на митну територію України племінні чистопородні тварини та ресурси, що передбачено спеціальним режимом оподаткування, встановленим статтею 209 Податкового кодексу України та у випадках імпорту товарів на строк не менше трьох років іноземними інвесторами відповідно до Закону України "Про режим іноземного інвестування".

 

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт