UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Майже чотири десятки роботодавців з Хмельниччини "нахімічили" із зарплатами

Вже цьогоріч до офіційного працевлаштування податківцями залучено 520 громадян

Майже чотири десятки роботодавців з Хмел…

Про це інформують в прес-службі ДФС області, передає Depo.Хмельницький.

Працівники управління податків і зборів з фізичних осіб за три місяці поточного року перевірили 83 суб’єкти підприємницької діяльності на предмет дотримання умов оплати праці, серед яких підприємства, установи, організації та фізичні особи – підприємці. За результатами перевірок порушення у виплаті заробітної плати виявлені на 26-ти підприємствах та в 11-ох підприємців. Донарахування на порушників з урахуванням пені та штрафних санкцій склали 13 мільйонів гривень. Зокрема, 8,6 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб, 160,5 тисячі гривень військового збору та 4,3 мільйона гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Як розповідає начальник відділу контрольно-перевірочної роботи управління податків і зборів з фізичних осіб Сергій Ворник, наразі податківці постійно поводять рейди на ринках обласного центру та області, мета яких недопущення здійснення підприємницької діяльності без держреєстрації та використання найманої праці неоформлених осіб. 
До проведення зазначених заходів залучаються працівники обласного Управління Держпраці, які проводять відеофіксацію порушень. Протягом поточного року на хмельницьких ринках вже встановлено 44 факти нелегального підприємництва, про що складені відповідні протоколи про адміністративне правопорушення. Нагадаємо, що зазначені протоколи надалі передаються до суду для винесення постанови про накладання адміністративного стягнення на суму 11,4 тисячі гривень.

Також на підставі отриманої інформації про використання роботодавцями праці неоформлених найманих працівників податківці протягом поточного року провели 76 фактичних перевірок. Інформацію про встановлені факти порушень трудового законодавства передано до Управління Держпраці для подальшого реагування. Нагадаємо, що штрафні санкції на роботодавця за використання праці нелегалів сягають 120 тисяч гривень за кожного неоформленого працівника.

Загалом у 2019 році до офіційного працевлаштування податківцями залучено 520 громадян, які не були оформлені відповідно до вимог чинного трудового законодавства, внаслідок чого до бюджету було додатково мобілізовано 730 тисяч гривень ПДФО, 60 тисяч військового збору та 892 тисячі гривень єдиного внеску. Водночас до державної реєстрації як підприємців залучено 612 громадян, завдяки чому до бюджету додатково сплачено близько 400 тисяч гривень податків і зборів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme