UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Майже три десятки порушень виявили за тиждень рибоохоронці Хмельниччини

Сума збитків завданих рибному господарству області склала більше 10 тис. грн

Майже три десятки порушень виявили за ти…

За тиждень рибоохоронний патруль області виявив 28 порушень, передає Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби відомства.

Порушення законодавства у сфері охорони водних біоресурсів стосувалися здебільшого (15 випадків) грубого порушення правил рибальства, виявлення та вилучення безгосподарського майна (9) та
порушення правил рибальства (4).

Рибоохоронці конфіскували за цей час 19 кг водних біоресурсів та 31 одиниць заборонених знарядь лову, загальною довжиною 768 метрів.  Сума збитків склала 10 030 грн.

Так, 17 серпня державні інспектори виявили факт вилову риби забороненим знаряддям лову - хваткою. Випадок зафіксували на р. Південний Буг, у межах с. Пирогівці Хмельницького району. Місцевий житель добув 13 екз. карася сріблястого та 7 екз. коропа. Своїми діями порушник завдав збитків на суму 2 363 грн.

18 серпня рейдова група задокументувала п'ять фактів вилову риби забороненими знаряддями лову. Випадки стались на р. Південний Буг та на р. Вовк, у межах смт Летичів. Один з порушників, використовуючи сітку, добув 13 екз. плітки та 12 екз. карася сріблястого. Збиток, завданий рибним запасам, склав 1 309 грн. Інший місцевий житель також за допомогою сітки упіймав 20 екз. карася сріблястого та 2 екз. окуня. Сума збитку склала 374 грн.

На всіх порушників інспектори склали протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП – грубе порушення правил рибальства.

Хмельницький рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись Правил любительського і спортивного рибальства. У разі виявлення порушення прохання терміново повідомляти за номером телефону всеукраїнської безкоштовної "гарячої лінії": 0 (800) 50-52-50 або на "гарячу лінію" відомства: (068) 384 98 10.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook