Майже сотню школярів у Славуті посвятили в джури

86 учнів поповнили ряди славного козацтва
Depo.
24 жовтня 2016 15:21
ФОТО: depo.ua
Майже сотню школярів у Славуті посвятили в джури
Майже сотню школярів у Славуті посвятили в джури

У Славуті відбулась посвята учнів загальноосвітніх закладів у джури, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт мерії.

Врочистості відбулися у Міському палаці культури. 

Завдяки талановитій молоді та їх творчих наставників церемонію посвяти, як і сам захід, вдалося охопити духом козацької епохи, мужніми подвигами козаків та воїнської звитяги. 

Майже сотню школярів у Славуті посвятили в джури - фото 1

"Після заклику осавула Романа Бачинського урочисто внести прапор, шкільні чоти та молоді козаки доповіли про готовність присягати в джури отаману Хмельницького округу Міжнародної громадської організації "Козацтво Запорізьке" Василю Сидору, - йдеться на сайті. - Юні козаки, провівши свої показові виступи, взяли участь в урочистій посвяті, під час якої давали обіцянки чесно і віддано служити українському народові, козацтву в ім’я становлення незалежності і розвитку України." 

Майже сотню школярів у Славуті посвятили в джури - фото 2

Міський голова, він же і отаман, Василь Сидор, вручив юним козачкам відповідні посвідчення.

"У цей день ви повинні зрозуміти, що не лише дорослішаєте за віком, а й виростаєте духовно. Сьогодні ви крокуєте у більш відповідальне життя, адже на вас покладаються важливі завдання, серед яких гідно нести звання захисника своєї держави, берегти єдність у боротьбі з ворогами," – наголосив Василь Сидор.

Майже сотню школярів у Славуті посвятили в джури - фото 3

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт