ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Майже сім мільярдів гривень капітальних інвестицій освоїли на Хмельниччині

Найвагомішою часткою капітальних інвестицій є матеріальні активи, тобто будівлі та споруди, машини, обладнання, інвентар і транспортні засоби 

Depo.
7 грудня 2017 08:43
ФОТО: depo.ua

Впродовж дев'яти місяців року підприємства та організації області за рахунок усіх джерел фінансування освоїли 6726,8 млн грн капітальних інвестицій, що в порівнянних цінах на 15,6% більше минулорічних показників, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією облстату.

Найвагомішу частку капітальних інвестицій - 99,7% загального обсягу, освоєно в матеріальні активи, з яких у будівлі та споруди - 51,8% усіх інвестицій, у машини, обладнання та інвентар і транспортні засоби - 45,7%.

У нематеріальні активи вкладено 0,3% загального обсягу капітальних інвестицій.

Головним джерелом, як і раніше, залишаються власні кошти підприємств і організацій, за рахунок яких освоєно 52% загального обсягу. Частка коштів населення, витрачених на будівництво житла, становила 30,5%, залучених і запозичених коштів, зокрема, кредитів банків та інших позик - 6,2%. За рахунок коштів державного та місцевих бюджетів освоєно 9% капітальних інвестицій.

Суттєву частку капітальних інвестицій освоєно підприємствами сільського, лісового та рибного господарства - 25,9%, сфери адміністративного та допоміжного обслуговування - 25,2%, промисловості - 24,3%).

Капітальні інвестиції в житлове будівництво становили 2230,8 млн грн - 33,2% від загального обсягу.

Нагадаємо, більшість інвестицій бізнес Хмельниччини вкладає в свої ж підприємства.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твіттері