Майже півтисячі жителів Тернопільщини пішли цьогоріч контрактниками в Армію

Місцева влада "бонусом" надає одноразову допомогу розміром до 15 тис. грн кожному, хто підписав контракт для проходження військової служби у ЗСУ

Від початку 2019 року близько 500 жителів Тернопільської області уклали контракти на проходження військової служби у Збройних Силах України, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією офіцера #АрміяInform Василя Лабая.

Як розповідає начальник відділу комплектування та призову — заступник військового комісара Тернопільського облвійськкомату підполковник Петро Сирко, в усіх районах області постійно відбуваються різні заходи, спрямовані на підтримку престижу військової служби за контрактом, яка наразі визнана у Збройних Силах України пріоритетною та розрахована на середнє і молоде покоління — на потенційних Захисників Вітчизни.

"Представники військових комісаріатів області здійснюють роз’яснювальну роботу для цивільного населення про напрямки комплектування ЗСУ. Зокрема в населених пунктах Тернопільщини в найлюдніших місцях розгортають агітаційно-інформаційні намети, де спільно з представниками бойових військових частин розповідають про перевагу служби за контрактом," — каже підполковник Петро Сирко.

Нині контракт зі Збройними Силами можуть підписувати чоловіки віком від 18 до 60 років і жінки — від 18 до 45 років. Для вибору фаху та місця подальшого проходження контрактної служби пропонуємо широкий спектр військових спеціальностей у різних видах і родах військ.

На Тернопільщині перевагу надають військовим частинам бойового складу Західної України. Крім того, органи місцевого самоврядування області надають одноразову допомогу розміром до 15 тис. грн кожному громадянинові краю, що підписав контракт для проходження військової служби у ЗСУ.

Слід також відзначити, що зважаючи на характер та особливості проходження служби у Збройних Силах України, військовослужбовцям надають окремий статус — це набір прав і свобод у поєднанні з обов’язками та відповідальністю, що встановлені нормативно-правовими актами та законами держави і гарантовані Конституцією України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький