UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Майже півтисячі учасників зі всієї України взяли участь у виставці "Агро-Поділля 2018" (ФОТО)

Сьогодні на Хмельниччині відбулася XXXI агропромислова виставка "Агро-Поділля 2018"

Більше 450 учасників з усіх регіонів України та закордону стали учасниками грандіозної агропромислової виставки "Агро-Поділля 2018" у Хмельницькому, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили в прес-службі ОДА, кращі зразки продукції та товари місцевих підприємств були представлені кожним районом області, закладами профтехосвіти, окремими вищими навчальними закладами та лісовими господарствами.

До уваги відвідувачів була представлена сільгосптехніка, обладнання, комплектуючі, запчастини, сервіс; обладнання для тваринництва та переробки біомаси; засоби захисту рослин, добрива, насіння; сучасні технології і проекти у сільському господарстві; демонстраційні покази техніки і технологій на полігонах виставкового комплексу; ярмарок сільськогосподарської продукції.

Вже декілька років підряд Хмельниччина серед регіонів України входить в десятку найкращих по валовому збору зернових, займає четверте місце по кількості великої рогатої худоби, друге по кількості корів та вже традиційно перше місце по урожайності ранніх зернових культур.

Під час виставки кожен з присутніх мав можливість оглянути новітню техніку для господарств, скуштувати та купити високоякісну продукцію вітчизняних товаровиробників. Також для відвідувачів було облаштовано велику кількість цікавих фотозон.

Нагадаємо, торік відбулася 30 ювілейна агровиставка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook