Майже півтисячі найманих працівників Кам'янеччини легалізувались на роботі

Кам’янець-Подільською ОДПІ проводиться активна робота щодо виявлення неоформлених найманих працівників
Depo.
8 серпня 2016 15:54
ФОТО: depo.ua
Майже півтисячі найманих працівників Кам
Майже півтисячі найманих працівників Кам'янеччини легалізувались на роботі

У липні 2016 року, спільно з представники Кам'янець-Подільського міськвиконкому та управління Держпраці провели обстеження торгівельних центрів, ринків, яток, готелів, парків та територій, де надають послуги вуличного громадського харчування, розважальні послуги та інші, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ДФС.

 Після співбесід 57 громадян зареєструвались як суб'єкти господарської діяльності, а
 з початку 2016 року, роботодавці оформили належним чином трудові відносини з 442 найманими працівниками, з виплаченої їм зарплати до бюджету перераховано 346 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб.

Порушення при виплаті заробітної плати встановлено у 90 відсотків перевірених суб'єктів господарювання.

За результатами проведених перевірок донараховано 5,2 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та 699 тисяч гривень єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

"Як показує аналіз, зазвичай до зловживань у сфері трудових відносин найбільше схильні приватні підприємці, яким для ведення власного бізнесу потрібна незначна кількість робітників (невеличкі кафе, майстерні, торгові точки тощо). За таких умов роботодавці виплачують своїм найманим працівникам заробітну плату в "конвертах", ухиляючись таким чином від сплати податків", - йдеться у повідомленні.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та