UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Майже на третину бізнес-спільнота Хмельниччини збільшила імпорт товарів для виробничих потреб

Здебільшого купували твели, сталевий прокат, насоси, вироби санітарно-технічного призначення, машини для збирання врожаю, сідельні тягачі, полімери у первинних формах, машини для текстильної промисловості

Майже на третину бізнес-спільнота Хмельн…

За даними Хмельницької митниці ДФС, з початку 2018 року вартість імпортованих товарів на територію області склала понад 9 мільярдів гривень що на 29% більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року, передає Depo.Хмельницький.

Примітно, що представники бізнесу нашого краю закупляли за кордоном продукцію, необхідну для розвитку національного виробництва та забезпечення першочергових соціальних потреб.

На терени подільського краю у переважній більшості ввозились твели, сталевий прокат, насоси, вироби санітарно-технічного призначення, машини для збирання врожаю, трактори6 жатки, сідельні тягачі, полімери у первинних формах, машини використовувані в текстильній промисловості.

До топ-десятки країн - торгівельних партнерів при імпорті за вказаний період увійшли Росія, Польща, Німеччина, Швейцарія, Бельгія, Китай, Великобританія, Австрія, Нідерланди та Чехія.

Активізуючими формами співпраці із зарубіжними партнерами, як зазначають провідні фахівці митниці, стала електронна система "Єдиного вікна" та інші сучасні форми обслуговування бізнесу, які економлять його час і кошти, забезпечують ефективну співпрацю та безпечні умови перетинання кордону.

Нагадаємо, в першому півріччі найбільшими імпортерами були Польща, Росія, Німеччина.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"