На Хмельниччині на 7% впало виробництво продуктів харчування

Найбільший приріст виробництва в добувній промисловості і розробленні кар’єрів
Depo.
26 липня 2016 13:25
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині на 7% впало виробництво продуктів харчування
На Хмельниччині на 7% впало виробництво продуктів харчування

В середньому ж в області обсяги промислового виробництва за 5 місяців збільшилися у порівнянні з з аналогічним періодом минулого року на 1,7%, повідомляє Depo.Хмельницький.

Найкращі показники у добувній промисловості і розробленні кар’єрів. Тут обсяги випуску продукції збільшилися у 2,1 рази.

На підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря обсяги виробництва збільшилися на 4,8%.

В переробній галузі – зменшилося виробництво на 3,8%.

Також скоротилися обсяги виробництва машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устаткування – на 14,2%. У сфері виготовлення хімічних речовин і хімічної продукції виробництво впало на 9,0%.

Зменшення випуску продукції у виробництві м’яса, м’ясних та молочних продуктів, інших харчових продуктів, хліба, хлібобулочних і борошняних виробів, а також напоїв призвело до скорочення обсягів виробництва у галузі харчової переробної промисловості на 6,7%.

Посадовці облдержадміністрації роблять висновки, що підприємства галузі недостатньо працюють над розширенням асортименту продукції та її якістю, внаслідок чого споживчий ринок області наповнюється товарами з інших регіонів країни. Така думка прозвучала на колегії облдержадміністрації.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та