Майже 4 млн грн сплатили роботодавці Хмельниччини за нелегальних працівників

Перевіряльники знайшли 33 неоформлених працівники

За використання нелегальної праці суб'єктів господарювання оштрафовано майже на 4 млн грн, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби облдержадміністрації.

За результати комплексних заходів фахівців управління Держпраці, ГУ ДФС в області, ГУ ПФУ Пенсійного в області, винесено постанови про накладення штрафних санкцій на суб'єктів господарювання, у розмірі 3 мільйонів 685 тисяч 770 гривень за використання праці 33 неоформлених працівників.

У ході контрольних заходів встановлено, що суб'єкти господарювання допустили грубе порушення вимог ст. 21, 24 Кодексу законів про працю України щодо не оформлення належним чином трудових відносин.

Відповідно до ст.265 КЗпПУ за вказані правопорушення передбачений штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати за кожного неоформленого працівника. На сьогодні це 111 690 грн.

Нагадаємо, нещодавно суд оштрафував ФОП, що використовував працю працівника - водія-експедитора без укладання трудового договору, який здійснював міжнародні транспортні послуги з перевезення багажу та вантажобагажу (товаробагажу).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook