Майже дві тисячі працівників "вивели з тіні" хмельницькі податківці

Влада і громада Хмельниччини активізують процеси легалізації праці
Depo.
1 липня 2016 08:34
ФОТО: depo.ua
Майже дві тисячі працівників "вивели з тіні" хмельницькі податківці
Майже дві тисячі працівників "вивели з тіні" хмельницькі податківці

Протягом січня-травня поточного року в області виявили 345 порушень трудового, податкового та пенсійного законодавства, пов‘язаних із правами працюючих, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили у прес-службі ДФС в області, до адміністративної відповідальності притягнуто 59 посадових осіб. Водночас активні заходи, які реалізуються у даному напрямку, сприяли виведенню "з тіні" 1720 найманих працівників.

"Загалом питання офіційного працевлаштування, створення робочих місць, виплати прозорої заробітної плати та підвищення її рівня завжди викликають викликали чималий суспільний резонанс. Адже йдеться про основи соціальних гарантій, які напряму пов‘язані з динамічним розвитком економіки і системним наповненням державного та місцевих бюджетів", - зазначив керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк.

У ході контрольно-перевірочних заходів у 64 суб’єктів підприємницької діяльності виявлено виплату заробітної плату та інших доходів з порушенням вимог податкового законодавства. За результатами проведених перевірок донараховано 7 млн. грн. (ПДФО – 6,1 млн. грн. та ЄСВ – 900 тис.грн.).

Крім того, 575 громадян, які здійснювали діяльність без державної реєстрації, залучено до державної реєстрації, як суб’єктів підприємницької діяльності.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький