Майже два з половиною мільйони сплатять забудовники до місцевого бюджету

Хмельницька місцева прокуратура змусить недобросовісних забудовників сплатити борги
Depo.
28 жовтня 2016 16:42
ФОТО: depo.ua
Майже два з половиною мільйони сплатять забудовники до місцевого бюджету
Майже два з половиною мільйони сплатять забудовники до місцевого бюджету

Хмельницька місцева прокуратура звернулася в суд з позовом до одного із товариств з обмеженою відповідальністю та двох підприємств про стягнення більше 2,4 мільйони гривень, повідомляє Depo.Хмельницький.

За словами керівника місцевої прокуратури Валерія Зайця, з указаної суми більше 2,2 мільйони гривень – це кошти, які юридичні особи заборгували місту за договором про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури. Згідно з умовами угоди, вони, як замовники будівництва об'єктів, повинні були перерахувати зазначені кошти на відповідний рахунок у бюджет м. Хмельницький ще до кінця червня поточного року.

"Незважаючи на це та неодноразові письмові нагадування Хмельницької міської ради про необхідність виконання умов договору, товариство та підприємства проігнорували сплату обумовленого пайового внеску. 
За період прострочення виконання грошового зобов’язання боржникам міською радою нараховано ще понад 160 тисяч гривень пені", - йдеться у повідомленні прокуратури області.

Суд задовільнив повністю позовні вимоги місцевої прокуратури до порушників.

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та