ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Майже чверть мільйона зекономлять на ямковому ремонті на Хмельниччині

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області провела тендер на експлуатаційне утримання автомобільних доріг державного значення
Depo.
7 вересня 2015 16:40
ФОТО: depo.ua
Майже чверть мільйона зекономлять на ямковому ремонті на Хмельниччині
Майже чверть мільйона зекономлять на ямковому ремонті на Хмельниччині

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на видання "Є", на конкурс виставили два лоти - ямковий ремонт покриття асфальтобетоном та ямковий ремонт покриття струменевим методом. На це планували витратити 5 мільйонів 88 тисяч 618 гривень. 

За право відремонтувати ями асфальтобетоном на дорогах державного значення, які прокладені в Хмельницькій області, змагалися дві фірми - ПАТ "Хмельницьке ШБУ-56" та житомирське ПП "Будмаксплюс".

Оскільки хмельничани запропонували меншу суму - на понад 27 тисяч гривень, то саме вони і виграли право проводити ямковий ремонт доріг до кінця роки. Підряд склав 2 мільйони 549 тисяч 374 гривні та 80 копійок.

За лот №2 - ямковий ремонт покриття струменевим методом, також змагалися дві фірми: волочиська "Аграрна компанія 2004" таТзОВ "Техно-Буд-Центр" з Тернополя. Компанія з Волочиська, яка належить народному депутату Сергію Лабазюку та неоднаразово виграє тендери, цього разу програла.

"Техно-Буд-Центр" запропонував провести роботи майже на 12 тисяч гривень дешевше. Тернополяни мають зробити всі роботи за 2 мільйони 298 тисяч 684 гривні.

Переможці тендерів вже уклали угоди з замовником. І, замість очікуваних понад 5 мільйонів гривень на ямковий ремонт, мають витратити на 240 тисяч гривень менше.

Більше про тендери та ямковий ремонт доріг - на khm.depo.ua