UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Майже 97% посівів озимих культур на Хмельниччині перебувають у доброму стані

Під урожай поточного року в області посіяно понад 245 тис. га озимих зернових та 72 тис. га ріпаку

Майже 97% посівів озимих культур на Хмел…

Про це інформують в прес-службі ОДА, передає Depo.Хмельницький.

Під урожай по всіх категоріях господарств області посіяно понад 245 тис. га озимих зернових та 72 тис. га ріпаку. За даними обстежень 97% посівів озимих культур перебувають у доброму та задовільному стані, а в окремих районах взагалі відсутні слабкі та зріджені посіви озимини.

Згідно прогнозованої структури посівних площ, весною необхідно засіяти близько 780 тис. га ярини, з них близько 325 тис. га планується засіяти зерновими культурами, в тому числі 190 тис. га - кукурудзи на зерно. Ранні зернові культури будуть посіяні на площі 120 тис. га.

Вся посівна площа очікується в межах 1,183 млн га, що на 1,5 тис. га більше минулого року.

Агроформування області вже приступити до проведення комплексу весняно-польових робіт, в усіх районах приступили до підживлення озимих зернових культур та ріпаку. Підживлено 70 тис. га, або 30% зернових культур і 39 тис. га (41%) ріпаку. Більше половини площ підживлено в господарствах Білогірського, Віньковецького, Дунаєвецького, Чемеровецького районів.

На даний час агроформування всіх форм власності формують матеріально - технічну базу для проведення комплексу весняно-польових робіт, зокрема доведенню насіння до посівних кондицій, закупці засобів захисту рослин і міндобрив.

Потреба в мінеральних добривах становить 150 тис. тонн. Вже заготовлено 114 тис. тонн, що становить 76% до потреби. Господарства окремих районів, а саме Віньковецького, Дунаєвецького і Чемеровецького придбали мінеральну поживу у повному обсязі.

Готовність сільськогосподарської техніки для проведення комплексу весняно-польових робіт становить 100 %.

Перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко зауважує, що аграрії області повинні бути готовими до короткого весняного періоду і взяти до уваги основні моменти з рекомендацій науковців, а саме: вчасно провести підживлення озимих культур та якісно провести боротьбу із шкідливими організмами.

Нагадаємо, на всій площі посів проведено в оптимально-допустимі та рекомендовані строки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme