UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Майже 7 млрд грн склав експортний товарообіг виробників Хмельниччини

Торговими партнерами області є головно Польща, ОАЕ, Росія, Молдова та Білорусь

Майже 7 млрд грн склав експортний товаро…

Вартість експортованих товарів у січні-жовтні 2019 року склала 6 мільярдів 818 мільйонів гривень, передає Depo.Хмельницький за інформацією Хмельницької митниці ДФС.

До основних торговельних партнерів бізнес-спільноти Хмельниччини при експорті товарів увійшли Польща, ОАЕ, Росія, Молдова, Білорусь, Німеччина, Румунія, Бельгія, Чехія та Іспанія, що становить понад 50% від загальної вартості експортованих товарів у цьому році.

До номенклатури пріоритетних товарів, які подільські виробники продають за кордон, увійшли прокат стальний; санітарно - технічні вироби; котли сталеві, килимові вироби; котушки індуктивності, машини для гальванопокриття, трансформатори, гіпсові в’яжучі. З продукції агропереробки - олія соняшникова та соєва, мед, яйця столові, борошно пшеничне; м’ясо свійської птиці, яйця птахів у шкаралупі.

"Саме експорт надає економічний потенціал для розвитку економіки і держави загалом. Тому фахівці митниці сприяють національному виробнику в оперативному та комфортному перетині кордону його товарам, починаючи від спільного рахунку, "єдиного вікна", і закінчуючи оптимальним використанням часу для митного оформлення та наданням електронних сервісних послуг", - зазначає начальник Хмельницької митниці ДФС Іван Бережнюк.

Нагадаємо, основними бізнес-партнерами при експорті продукції на Хмельниччину стали країни ЄС.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"