ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Майже 5 мільярдів гривень отримали у цьому році хмельницькі пенсіонери

Пенсії видали більше 400 тисячам хмельничан, кількість отримувачів пенсій істотно побільшала
Depo.
19 вересня 2015 17:29
ФОТО: depo.ua
Майже 5 мільярдів гривень отримали у цьому році хмельницькі пенсіонери
Майже 5 мільярдів гривень отримали у цьому році хмельницькі пенсіонери

Про це Depo.Хмельницький повідомляє із посиланням на прес-службу управління Пенсійного фонду в області.

"Пенсії отримали понад 415 тисяч хмельничан. Середній розмір пенсії в області з початку року зріс на 17,94 гривень та становить 1408,93 гривень", - інформують в Фонді.

За 8 місяців поточного року статус одержувача пенсії набули 12,8 тисяч осіб, що на 469 осіб більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Середньомісячна потреба у виплаті пенсій складає 603,6 мільйони гривень, тобто щоденно фінансується пенсійних виплат майже на 28 мільйонів гривень.

Водночас, зросли і надходження від сплати податків мешканцями області. За 8 місяців поточного року від цієї категорії надійшло 2,3 мільярди гривень власних коштів, що на 125,4 мільйони гривень більше до відповідного періоду минулого року.

"Планові завдання виконано на 105,3 %", - звітують в установі.

Станом на 1 вересня забезпечено зменшення заборгованості зі сплати страхових внесків на 5 мільйонів гривень. Однак продовжує зростати заборгованість із відшкодування пільгових пенсій. В області нараховується 43,4 тисячі пільгових пенсіонерів, яким щомісячно з бюджету Фонду виплачується 60 мільйонів гривень невластивих Пенсійному бюджету видатків.

На даний час заборгованість із відшкодування витрат на виплату і доставку пільгових пенсій складає 25,5 мільйони гривень.

Більше про пенсії та інші виплати - на khm.depo.ua