Майже 40 хмельничан покарали за корупцію

За вчинення правопорушень, пов'язаних із корупцією, покарано 36 мешканців Хмельниччини
Depo.
26 липня 2016 10:01
ФОТО: depo.ua
Майже 40 хмельничан покарали за корупцію
Майже 40 хмельничан покарали за корупцію

За півріччя правоохоронні органи склали і направили до суду 45 протоколів, пов'язаних з корупцією, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу прокуратури.

За результатами їх судового розгляду до відповідальності притягнуто 36 корупціонерів: 20 посадовців органів місцевого самоврядування, одного працівника державної лісової охорони, одного працівника кримінально-виконавчої служби, 14 посадовців юридичних осіб публічного права. Серед притягнутих – посадова особа органу місцевого самоврядування третьої категорії (голова районної ради).

Загальна сума накладених на винуватих правопорушників штрафу склала майже 93 тис. гривень.

"За порушення обмежень щодо неповідомлення про конфлікт інтересів до відповідальності притягнуто 24 посадових особи, вісім осіб за порушення вимог щодо фінансового контролю, три - за порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності та один - за порушення обмежень щодо одержання подарунку.
Органами прокуратури області в органи влади та місцевого самоврядування внесено 74 подання з метою встановлення причин та умов, які сприяли допущенню порушень цього закон. За результатами їх розгляду до відповідальності притягнуто 32 посадових особи", - йдеться у повідомленні.Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький