Майже 300 гектарів землі на Городоччині використовувалися незаконно

На Хмельниччині припинено незаконне користування 299 га землі вартістю понад 12 млн грн
Depo.
2 листопада 2016 12:30
ФОТО: depo.ua
Майже 300 гектарів землі на Городоччині використовувалися незаконно
Майже 300 гектарів землі на Городоччині використовувалися незаконно

Прокуратура припинила неправомірне користування великою площею земель, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу відомства.

Під час розгляду справи господарським судом Хмельницької області за позовною заявою Городоцької місцевої прокуратури області добровільно звільнено земельні ділянки загальною площею понад 299 гектарів.

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Сергій Стецюк, підставою для пред’явлення позову стало виявлення факту неправомірної передачі значної площі земель, що перебувають у постійному користуванні Лісоводського професійного аграрного ліцею, комерційному суб’єкту.

Ще в січні минулого року між вказаним навчальним закладом та одним із приватних підприємств області укладено договір про організацію навчально-виробничого процесу.

Відповідно до умов договору, навчальний заклад передає зазначеному суб’єкту належні йому земельні ділянки загальною площею більше 299 гектарів для вирощування сільськогосподарської продукції з метою подальшого отримання прибутку.

Проте, оскільки навчальний заклад є постійним користувачем земельної ділянки, у нього відсутнє право розпоряджатися нею, у тому числі укладати договори щодо зазначеної земельної ділянки та передавати право на її користування третім особам.

Крім того, вказаний договір укладено з метою приховування орендних відносин, оскільки він містить усі істотні умови договору оренди землі.

Відтак, під час розгляду справи в суді відповідачами добровільно виконано позовні вимоги та звільнено земельну ділянку вартістю понад 12 мільйонів гривень.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт