Майже 30% адмінпослуг для жителів Хмельниччини - платні

Це ті, які стосуються документів на землю
Depo.
18 травня 2016 09:04
ФОТО: depo.ua
Майже 30% адмінпослуг для жителів Хмельниччини - платні
Майже 30% адмінпослуг для жителів Хмельниччини - платні

З початку року землевпорядники Хмельниччини надали громадянам 65 500 адмінпослуг, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на Урядовий портал.

З них 70,6% (46 224) - надані безоплатно, решта – на платній основі. Такі дані наводить Держслужба України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Серед безоплатних адмінпослуг найбільша кількість – 15 172 запити , які стосувалась державної реєстрації земельних ділянок з видачею витягу з Державного земельного кадастру. Також землевпорядники надали 9 231 витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі. Інші 7 956 адмінпослуг – запити на отримання довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками, землекористувачами та угіддями.

За адміністративні послуги, що потребують оплати, землевпорядники Хмельниччини перерахували до бюджету 1,04 млн. гривень. Найбільше (846,9 тис. грн.) запитувачі сплатили за надання витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру. Ще 164,3 тис. грн. - за послуги з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та