ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Майже 3 мільярди гривень бізнес-спільнота Хмельниччини сплатила до всіх бюджетів

Темпи наповнення бюджетів усіх рівнів випередили минулорічні показники на 34 відсотки
Depo.
2 жовтня 2015 15:21
ФОТО: depo.ua
Майже 3 мільярди гривень бізнес-спільнота Хмельниччини сплатила до всіх бюджетів
Майже 3 мільярди гривень бізнес-спільнота Хмельниччини сплатила до всіх бюджетів

За дев'ять місяців цьогоріч бізнес Хмельниччини мобілізував до зведеного бюджету 2 мільярд 973,8 мільйона гривень податків та зборів. При цьому в абсолютних цифрах це становить більше на 749 мільйонів гривень порівняно з минулим роком, повідомили Depo.Хмельницький в прес-службі відомства.

Держбюджет отримав 1 мільярд 341 мільйон гривень податкових надходжень.

Основним бюджетоформуючим сегментом державної казни є ПДВ, який досяг сумарного показника у розмірі 530 мільйонів гривень, другу позицію посідає податок на доходи фізичних осіб - 460 мільйонів, податку на прибуток сплачено у сумі 224 мільйони гривень.

"Для того, що впевнено йти далі у запровадження прозорої, простої, справедливої і ефективної системи сплати податків, ми сподіваємось на співпрацю з громадськістю Хмельниччини, яка демонструє конструктивізм і державницьку позицію у вирішенні проблемних питань податкової та митної політики на всеукраїнському рівні," - каже керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Мар'ян Зеленецький.

Скарбниці територіальних громад області з початку року наповнились на 1 мільярд 633 мільйони гривень податків і зборів. Це більше на 40% до минулорічних показників, тобто на 466 мільйонів гривень.                                      

Наповнення місцевих бюджетів суттєво збільшилися за рахунок надходжень з податку на майно, а це - транспортний податок, земельний податок та на податок на нерухоме майно. Загалом ці платежі склали 263 мільйони гривень, що більше на 75 мільйонів гривень до минулого року. Свої бюджетні плюси приніс місцевим громадам і акцизний податок з роздрібного продажу, якого сплачено у сумі 141 мільйон гривень.

Більше про бюджети та їх наповнення читайте на порталі Depo.Хмельницький.