Майже 170 тисячі подолян звернулися за послугами до податківців

І отримали їх більш як 44 тисячі – безкоштовно
Depo.
23 червня 2016 18:11
ФОТО: depo.ua
Майже 170 тисячі подолян звернулися за послугами до податківців
Майже 170 тисячі подолян звернулися за послугами до податківців

З початку року Центрами обслуговування платників Державної фіскальної служби Хмельницької області надано 44 313 адміністративних послуг, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ДФС в Хмельницькій області.

"Послуги, які надаються Центрами обслуговування платників податків, спрямовані на те, щоб представники бізнесу мали комфортні умови для своєї діяльності. Наразі у роботі фахівців фіскальної служби оперативно використовуються можливості Інтернет-сервісів та послуги, які працюють на розширення соціально-економічного потенціалу місцевих громад," - зазначає керівник ГУ ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк.

Найбільш запитуваною є послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. З початку поточного року надано понад 25 тисяч таких послуг.

Також запитуваною є послуга з реєстрації книг обліку розрахункових операцій - 3629.

Актуальними є послуги з надання витягу з реєстру платників єдиного податку та реєстрації книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку. 2,7 тисячі таких послуг відповідно.

А ще представники бізнесу отримують ліцензію на роздрібну торгівлю алкоголем і тютюном - 2867 таких дозволів.

На сьогодні в області обслуговування платників податків та громадян здійснюється 20 Центрами обслуговування платників, якими надається 24 адміністративні послуги.

Віднедавна на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних розміщується перелік адміністративних послуг та порядок їх надання Державною фіскальною службою України.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та