Майже 1,5 тисяч працівників на Хмельниччині лишилися без зарплат, - облстат
Підприємства області боргують своїм працівникам загалом більше 23 млн грн. Найбільше потерпають люди на Кам'янеччині
Стан заборгованості з виплати заробітної плати працівникам Хмельницької області на 1 серпня оприлюднили в облстатуправлінні, передає Depo.Хмельницький.
Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на 1 серпня 2021р. становила 23,1 млн грн, або 1% фонду оплати праці, нарахованого за липень.
За видами економічної діяльності найбільша сума заборгованості припадала на промисловість - 71,5%, та будівництво - 11,7%, в районному розрізі – на Кам'янець-Подільський район - 75,6%.
Вчасно не отримали заробітну плату 1 486 працівників. Кожному з них не виплачено в середньому по 15 558 грн, що на 26,1% більше від середньої заробітної плати за липень 2021р.
Нагадаємо, на Хмельниччині на 14% менша середня зарплата, аніж в Україні.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький