Майже 1,5 млрд грн сплатили ЄСВ на Тернопільщині

Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування збільшилися на 237,6 млн гривень

Впродовж січня-травня цього року суб’єкти господарювання Тернопілля сплатили 1 млрд 489,8 млн грн єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби фіскалів.

"Це перевищило очікуване на 39,1 млн гривень і склало 102,7%," - каже начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат. 

Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження цього платежу збільшилися на 237,6 млн гривень, якщо у відсотках, то це - на 19% більше. Лише у травні платники регіону спрямували до бюджету 574,9 млн грн єдиного внеску, що на 98,5 млн грн більше, ніж минулоріч.

Ігор Комендат також зазначив, що єдиний внесок необхідно сплачувати платникам незалежно від їхнього фінансового стану: "Варто мати на увазі, що несплачений єдиний внесок призводить до втрати страхового стажу, необхідного для призначення пенсій у майбутньому. Адже періоди роботи зараховуються до страхового стажу лише за умови сплати страхових внесків у сумі не меншій, ніж мінімальний, а у 2019 році це – 918,06 гривень".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #дфс