Майже 100 мільйонів гривень жителі Хмельниччини перерахували військового збору

Сума набігла за перші п'ять місяців поточного року
Depo.
14 червня 2016 14:12
ФОТО: depo.ua
Майже 100 мільйонів гривень жителі Хмельниччини перерахували військового збору
Майже 100 мільйонів гривень жителі Хмельниччини перерахували військового збору

На захист України мешканці Хмельниччини зі своїх доходів віддали майже 100 мільйонів гривень, повідомляє Depo.Хмельницький.

За п‘ять місяців поточного року з легальних доходів платників податків Хмельниччини до бюджету надійшло 97,4 мільйонів гривень військового збору. Це на 15 мільйонів гривень більше, ніж за аналогічний період 2015 року.

В цілому фактичні надходження військового збору в області нинішнього року перевищують минулорічні показники майже на 30 відсотків.

"Наразі фахівці підрозділів податків і зборів з фізичних осіб регіонального представництва ДФС забезпечують максимально якісне адміністрування військового збору, - зауважує керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк. - Завдяки заходам з детінізації економіки, зокрема, в частині легалізації доходів працюючого населення та активності декларантів, котрі зі своїх доходів сплачують ПДФО та військовий збір, до бюджету стабільно надходять кошти для потреб Збройних Сил України."

Військовий збір, ставка якого становить 1,5 відсотка від об'єкта оподаткування, встановлено до набрання чинності рішенням Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України.

Його платниками є фізичні особи – резидент та нерезиденти, а також податкові агенти.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та