Майже 100 мільйонів гривень митних преференцій отримав бізнес Хмельниччини

У поточному році ця сума зросла більш як у вісім разів
Depo.
19 жовтня 2016 16:12
ФОТО: depo.ua
Майже 100 мільйонів гривень митних преференцій отримав бізнес Хмельниччини
Майже 100 мільйонів гривень митних преференцій отримав бізнес Хмельниччини

Підприємствам-імпортерам Хмельниччини надано митних преференцій майже на 100 мільйонів гривень, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ДФС області.

За дев'ять місяців поточного року Хмельницька митниця ДФС надала пільг суб'єктам зовнішньоекономічної діяльності при ввезенні товарів на загальну суму 97,1 мільйона гривень. Торік було лише 12 мільйонів гривень.

"Структура звільнень від сплати митних платежів при ввезенні товарів на митну територію України у 2016 році в першу чергу стосувалася продукції, яка надійшла з країн Євросоюзу, що у питомій вазі становить більше третини усієї суми преференцій, - інформують податківці. - На підставі двосторонніх міжурядових угод України з країнами СНД про зону вільної торгівлі суб‘єктам ЗЕД було надано пільг на 14 мільйонів гривень."

Пільгові умови надавалися у випадках ввезення майна, матеріальних частин та провізії для потреб ЗСУ, відповідно до Угоди між державами учасницями Північноатлантичного договору та іншими державами, які беруть участь у програмі "Партнерство заради миру". Загалом сума наданих пільг для потреб оборони країни склала понад 30 мільйонів гривень.

Митні преференції у сумі 2 мільйони гривень отримали ввезені племінні чистопородні тварини та ресурси, що передбачено спеціальним режимом оподаткування, встановленим статтею 209 Податкового кодексу України та у випадках імпорту товарів на строк не менше трьох років іноземними інвесторами відповідно до Закону України "Про режим іноземного інвестування".

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт