Майже 100 гектарів землі незаконно орендував хмельницький фермер

Збитки обчислюються 3 мільйонами гривень
Depo.
30 серпня 2016 11:59
ФОТО: depo.ua
Майже 100 гектарів землі незаконно орендував хмельницький фермер
Майже 100 гектарів землі незаконно орендував хмельницький фермер

На Ярмолинеччині безпідставно надали фермеру земель вартістю в 3 мільйони гривень, повідомляє Depo.Хмельницький.

Через суд вдалося скасувати документи на користування земельною ділянкою загальною площею майже 90 га на території Ярмолинецького району.

"Фермеру розпорядженням райдержадміністрації надали дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення вказаних земель для створення фермерського господарства, - розповідає заступник керівника Городоцької місцевої прокуратури Ігор Бантюк. - Надалі наказами ГУ Держземагенства в області затвердили проекти земельної документації, на підставі чого з майбутнім фермером уклали договори оренди."

В процесі порушили низку законодавчих вимог, що свідчить про відсутність у нього намірів займатися фермерським господарством особисто.

Зокрема, орендар не надав документів про досвід роботи в сільському господарстві або наявність аграрної освіти, не обґрунтував необхідність таких великих розмірів земельної ділянки, не зазначив кількість членів ФГ та їх право на безоплатне одержання земельних ділянок.

Прокуратура заявила в суд позов про визнання незаконним з вимогою скасування розпорядження РДА, визнання недійсними наказів і договорів оренди спірних земельних ділянок, вартість яких становить близько 3 млн гривень.

Позовні вимоги суд задовільнив повністю.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та