ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Майбутнім водіям підготували чергові нововведення

Сервісні центри МВС запровадили чек-лист практичного іспиту для водіїв

Depo.
14 березня 2018 23:13
ФОТО: depo.ua

Головний сервісний центр МВС вперше запровадив чек-листдля практичних іспитів на отримання посвідчення водія, передає Depo.Хмельницький.

Екзаменатори тепер користуватимуться чек-листом під час практичної частини іспиту. В ньому зазначені перелік вправ та типові помилки, котрих припускаються громадяни під час практичного іспиту, та шкала оцінювання.

Практичний іспит складається з 2 етапів: перший - проходить на майданчику для навчання з початкового керування, другий - на визначеному маршруті в умовах дорожнього руху.

На першому етапі іспиту тестуються такі вміння водія як підготовка до початку руху, зупинка транспорту на підйомі/спуску, заїзд у двір-"гараж" з правого/лівого боку тощо. На другому етапі іспиту - маневрування у потоці, дотримання швидкості руху та вимог дорожньої розмітки і дорожніх знаків тощо.

Громадяни можуть безкоштовно завантажити чек-лист з сайту Головного сервісного центру МВС, це спростить процес підготовки до іспиту. Під час іспиту чек-лист друкується на зворотній частині екзаменаційного листа, його наявність гарантує прозорість та зрозумілість системи оцінювання навичок кандидата у водії.

По завершенню іспиту особа, яка його складала, може ознайомитися із зазначеними екзаменатором помилками, залишивши на чек-листі свій підпис. Екзаменаційні листи зберігатимуться у сервісному центрі МВС 3 роки.

У майбутньому планується запровадження ще й фото- та відеофіксації практичної частини іспиту.

Нагадаємо, цього місяця сервісні центри МВС запровадили можливість складання іспиту з ПДР англійською мовою.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook