Маньяка на Хмельниччині затримала одна з потерпілих

Їй допомогли й друзі
Depo.
15 травня 2016 11:32
ФОТО: depo.ua
Маньяка на Хмельниччині затримала одна з потерпілих
Маньяка на Хмельниччині затримала одна з потерпілих

Чоловіка, якого протягом декількох тижнів розшукувала поліція, затримали четверо кам’янчан, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на Вечірній Кам'янець.

Хлопці та дівчата, серед яких і одна із жертв, проїжджаючи повз дитячу поліклініку, впізнали зловмисника.

"Ми їхали в машині, з вікна помітила чоловіка, який видався дуже схожий на того, що вколов мене. Ми зупинилися біля "Фонтану" нас там вже чекали друзі. Я подивилася на кривдника ближче і ми зустрілися поглядом. Зрозуміла, що впізнав мене. Після чого почав тікати в сторону до "Дитячої лікарні". Коли ми побігли за ним, то побачили, як він привітався з одним чоловіком і вільно зайшов в приміщення лікарні. Хлопці почали бігти та шукати, куди сховався кривдник в той час я з подругою вже викликали поліцію. Підозрюваний закрився у вбиральні, щось викинув в туалет та змив водою, потім хотів втекти через вікно, а там на нього вже очікували правоохоронці",- розповідає дівчина.

Хлопцям, не думаючи прийшли на допомогу не тільки дівчині, а й всьому місту. Молоді люди виявили справжню мужність та силу духу і стали прикладом, як разом із правоохоронцями запобігти новим злочинам.

Нагадаємо, вчора затримали маньяка, який кілька днів штрикав кам'янчанок у сідниці.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та