UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Малий бізнес Хмельниччини цьогоріч майже на 20% перевищив очікуваний внесок у місцеві бюджети

Підприємці сплатили 506,5 мільйона гривень єдиного податку

На початок вересня 2018 року підприємці області, які працюють за спрощеною системою оподаткування, відрахували до місцевих бюджетів краю 506,5 мільйона гривень єдиного податку. А це на 92,2 мільйона гривень, або на 19% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ДФС області.

При цьому індикативний показник Державної фіскальної служби перевиконано на 22,2%.

Найбільшу частку надходжень єдиного податку забезпечили підприємці - фізичні особи, сплативши понад 309,3 мільйона гривень. Юридичні особи, тобто платники третьої групи спрощеної системи оподаткування, забезпечили сплату до місцевих бюджетів понад 70 мільйонів гривень. Сільгоспвиробники на четвертій групі оподаткування спрямували до громадських скарбниць 127,2 мільйона гривень, сягнувши таким чином півтора разового виконання індикативного показника.

В області використовують спрощену систему оподаткування 40,2 тисячі підприємців - фізичних осіб та 6,4 тисячі - юридичних осіб.

"Малий бізнес регіону впродовж останніх років демонструє показники сталого та впевненого зростання. Дякуючи сумлінню підприємливих подолян, які забезпечують роботою себе та дають роботу іншим, ми сьогодні спостерігаємо наповнення місцевих бюджетів реальними коштами/ Важливо, що підприємці краю, не лише демонструють сумлінну сплату податків, але й декларують легальну працю, закликаючи до цього своїх ділових партнерів," - каже заступник начальника Головного управління ДФС у Хмельницькій області Тетяна Процюк.

Нагадаємо, Хмельниччина спрямувала три мільярди гривень на соцпотреби.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook