У НПП "Мале Полісся" діти підгодовують птахів (ФОТО)
Триває природоохоронна акція "Допоможемо птахам взимку"
- Хмельницький
-
25 січня 2019 14:51

Природоохоронна акція "Допоможемо птахам взимку" в НПП "Мале Полісся" залучає школярів до підгодовування пернатих, передає Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби відомства.
Усе життя птахів узимку цілковито підпорядковане пошукам їжі, адже світловий день короткий, а втрати сил і енергії значні. Птахи майже весь час тримаються поряд зі своїми кормовими ділянками. Деякі з них, синиці, сойки, горіхівки, ще з осені роблять запаси насіння, ховаючи його під корою, в тріщинах гілок тощо.
З метою виховання у школярів дбайливого ставлення до природи рідного краю та збереження місцевої орнітофауни, працівники Парку провели природоохоронну акцію "Допоможемо птахам взимку".
Дітям розповіла про особливості підгодівлі птахів, догляду за годівницями та раціон зимуючих пернатих. У ході розмови учні також отримали інформаційні буклети з корисною інформацією про тонкощі підгодівлі птахів, адже, як виявляється, не все можна надавати птахам в їжу.
Під час бесіди учні спільно із працівниками Парку виготовили годівнички, котрі розвісили на території школи та наповнили їх пташиною їжею.
Нагадаємо, минулої осені одразу дві рідкісні червонокнижні рослини знайшли на території націоного парку "Мале Полісся".
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 19:45На Хмельниччині в готелі вибухнула граната: Що відомо
- 19:10На Рівненщині вантажний потяг зійшов з рейок: Пасажирські поїзди затримуються
- 12:56Посадовець прокуратури Хмельниччини не задекларував мільйони, - ДБР
- 12:48В жахливій ДТП на Хмельниччині загинув чоловік та 11-річний хлопчик ФОТО
- 14:48У Хмельницькому дістали з річки тіло невпізнаного чоловіка (ВІДЕО) Відео
- 09:55Ракетно-дроновий напад: Як відпрацювали Повітряні сили на Хмельниччині
- 11:31Житель Хмельниччини отримав три роки тюрми за ухилення від призову
- 11:12Під час нічної масованої атаки на Хмельниччині збили 22 БпЛА та 2 крилаті ракети
- 10:06 Вночі 27 червня ворог випустив по Україні 363 БпЛА та 8 ракет: В епіцентрі атаки був Старокостянтинів
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 14:20Перевірка стану оформлення біометричних документів: доступний сервіс без візиту до підрозділу
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 11:33Неповнолітній хмельничанин розтрощив могилу військового: Йому світить до 3 років за ґратами ФОТО
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 23:25 На Хмельниччині затримали ексвійськового та його спільника за "вирішення питання" з ТЦК (ФОТО) ФОТО
- 12:19У Хмельницькому затримали жінку, яка передавала ворогу дані про військові об’єкти та виготовляла вибухівку
- 13:33Що треба знати, щоб обміняти ID-картку
- 12:16У Хмельницькому СІЗО перекрили канал постачання наркотиків
- 11:40Міноборони анонсувало штрафи за порушення військового обліку в "Резерв+"