Любителя їзди напідпитку з Хмельниччини позбавили прав на 10 років

Злісний порушник ПДР ще й сплатить штраф в 40 800 грн

Кам'янець-Подільський міськрайонний суд розглянув справу про адміністративне правопорушення передбаченого ч.3 ст. 130 КУпАП - керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, повідомляє Depo.Хмельницький.

Як розповідають в прес-службі Кам'янець-Подільського міськрайсуду, правопорушник впродовж року неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за відмову від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного сп'яніння та за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння.

Нещодавно горе-водій, близько 10 год. 20 хв. в м. Кам'янці-Подільському вкотре керував автомобілем з явними ознаками алкогольного сп'яніння (нестійка хода, запах алкоголю з порожнини з рота, нечітка вимова). Від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного сп'яніння відмовився в присутності двох свідків, проте під час судового засідання свою вину визнав, підтвердив, що вживав у той день алкоголь.

Постановою Кам'янець-Подільського міськрайонного суду чоловіка визнали винуватим у вчинені адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 130 КУпАП, та наклали адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 40 800 грн з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 10 років.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #суд