Львівське сміття відтепер завозитимуть на Хмельниччину офіційно

Львівська ОДА підписала Меморандум із Старокостянтинівською міськрадою про захоронення твердих побутових відходів зі Львова на території Старокостянтинова   

Вчора,3 жовтня, Львівська ОДА підписала Меморандум про співпрацю з Староконстянтинівською міською радою Хмельницької області щодо захоронення твердих побутових відходів, які утворюються у Львові, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ЛОДА.

У Львівській ОДА наголошують, що таким чином виправляють ситуацію із накопиченням сміття, яка складається в місті Лева через бездіяльність міської влади.

"Ми вже майже два роки координуємо вивезення сміття із міста Львова і наша головна мета це забезпечення того, щоб львів'яни не відчували дискомфорту від безгосподарності міської влади у питанні вивезення твердих побутових відходів", - зазначив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук.

За словами посадовця, підписання Меморандуму дасть можливість вивозити значний обсяг ТПВ в Староконстянтинів Хмельницької області і добитися того, щоби Львів був чистим від сміття.

Старокостянтинівський міський голова Микола Мельничук також вбачає у такій співпраці лише плюси. На думку мера Старокостянтинова, гомадам необхідно співпрацювати та виручати одне одного.

Меморандум про співпрацю діятиме до червня 2019 року.

Нагадаємо, раніше міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук заявляв, що місцевий полігон твердих побутових відходів розраховує прийняти 12 тис. тонн сміття зі Львова. Сума виручених коштів мала становити 9 млн грн.

Обіцяв він що діюче сміттєзваще мають закрити ще в минулому листопаді - спочатку полігон огородять парканом, потім там вставнолять біогазову установку та панелі сонячних батарей.

Разом з тим у договорі не було вказано максимальної кількості сміття для утилізації на місцевому сміттєзвалищі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #сміття