ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ліцеїсти з Кам'янця-Подільського стали переможцями військово-патріотичного збору

Участь у триденних змаганнях взяли чотири команди юнаків та дівчат із Тернопільщини, Київщини, Хмельниччини
Depo.
29 вересня 2015 10:34
ФОТО: depo.ua
Ліцеїсти з Кам
Ліцеїсти з Кам'янця-Подільського стали переможцями військово-патріотичного збору

Як повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на видання "8 корпус",  у Кам'янці-Подільському фінішував черговий військово-патріотичний збір учнівської молоді, організований Всеукраїнською громадською організацією "Громадський рух "За Майбутнє" та Міністерством оборони України.

Збір проводився на базі понтонно-мостового батальйону.

За підсумками змагань перемогу відсвяткувала команда "Барс" - вихованці місцевого ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

"Військово-патріотичні збори, які ми проводимо у багатьох регіонах України, мають на меті об'єднання та виховання всебічно розвинених молодих людей, стимулювання підвищення їх суспільної активності, формування у молоді активної життєвої позиції громадянина, патріота, захисника України, стимулювання до здорового способу життя, - говорить координатор ВГО "Громадський рух "За Майбутнє" Михайло Харечко.

Участь у триденних змаганнях взяли чотири команди молоді із Тернопільщини, Київщини, Хмельниччини. Загальна кількість учасників досягла 100 юнаків та дівчат. Вони проживали в чотирьох спеціально обладнаних таборах, харчувалися за армійської норми і змагалися в командних та індивідуальних видах спорту, зокрема, у  стройовій підготовці, військової медицині та вогневій підготовці.

За словами Михайла Харечка, чемпіонів всіх етапів нинішніх військово-патріотичних зборів та переможців змагань "Школа виживання" відзначать 16-го жовтня на урочистому зібранні в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України в Києві.

Про патріотичне виховання молоді читайте на Depo.Хмельницький.