ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ЛитПолУкрБриг ім. Великого гетьмана К. Острозького святкує річницю створення (ФОТО)

На Литовській площі у Любліні, Польща, в урочистій обстановці відбулися урочистості

Depo.
21 вересня 2018 18:39
ФОТО: depo.ua

Третю річницю від дня створення частини відзначає колектив Литовсько-Польсько-Української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького, повідомив Depo.Хмельницький офіцер бригади Олександр Гайн.

Сьогодн на Литовській площі у Любліні в урочистій обстановці відбулося святкування та представлення нового командира полковника Дмитра Братішка.

Офіційну церемонію очолили начальник Генерального штабу ЗС Республіки Польща генерал-лейтенант Ярослав Міка, начальник Головного управління оборонного та мобілізаційного планування - заступник начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Олександр Локота та директор Департаменту міжнародної співпраці та операцій Міноборони Литовської Республіки пан Кароліс Алекса.

Генерал-лейтенант Ярослав Міка звернувся до бригадного генерала Зенона Бжушко та привітав його з успішним створенням гнучкого і здатного до виконання завдань за призначенням командування. Генерал-лейтенант Олександр Локота та пан Кароліс Алекса підтвердили, що багатонаціональний штаб успішно злагодився з національними компонентами трьох країн і здійснював управління ними під час різних навчальних заходів.

"Ми взяли на себе складне завдання, і за дуже короткий час створили продуктивну команду однодумців, що відповідає викликам сьогодення, - заявив бригадний генерал Зенон Бжушко, і продовжив: Дякую усьому особовому складу - від мого заступника полковника Володимира Юданова та начальника штабу підполковника Елігіуса Сенуліса, до військовослужбовців за контрактом та цивільних працівників. Ми продовжимо спілкуватися та співпрацювати у майбутньому, адже ми "об'єднані заради миру".

Також, високопосадовці з Польщі, Литви та України звернулися до новопризначеного командира ЛитПолУкрБриг полковника Дмитра Братішка, наголошуючи на важливості підтримання високого рівня готовності та продовження розвитку бригади.

"Як новий командир Багатонаціональної бригиади, я маю амбітні плани щодо збереження того, що було досягнуто до сьогодні, так і надалі "нарощувати м'язи" ЛитПолУкрБриг. Заходи бойової підготовки, такі як серії начань "Репід Трайдент" та "Кленова арка", дозволяють нам краще підготуватися до запланованих курсів з підготовки штабів батальйонів в Україні в майбутньому, а також сприяти зміцненню регіональної безпеки у Східній Європі завдяки тісному військовому співробітництву, поглибленню зв'язків та обміну досвідом," - зазначає полковник Дмитро Братішко.

Полковник Дмитро Братішко став третім командиром багатонаціональної бригади та першим українським офіцером - командиром в історії ЛитПолУкрБриг.

Напередодні, як писав Depo.Хмельницький, український офіцер полковник Дмитро Братішко підписав протокол та прийняв у бригадного генерала Зенона Бжушко під своє командування Литовсько-Польсько-Українську бригаду імені Великого гетьмана Костянтина Острозького

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook