UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Літня віньківчанка проведе за гратами три роки за вирощений мак

Віньковецький райсуд визнав жінку винною та присудив покарання у вигляді позбавлення волі

Літня віньківчанка проведе за гратами тр…

Суд визнав винною жительку Віньковець, обвинувачену за частиною 1 статті 310 Кримінального кодексу України (незаконне вирощування снотворного маку в кількості від ста до п'ятисот рослин) та за частиною 2 статті 309 Кримінального кодексу України (дії, вчинені особою, яка раніше вчинила один із злочинів, передбачених статтею 310 цього Кодексу, предметом яких були наркотичні засоби у великих розмірах) та засудив її до трьох років за гратами, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили у прес-службі Апеляційного суду області, жінка не визнала своєї провини і не покаялась, але знаходить свої дії правильними, тому може продовжити свої протиправні дії, перебуваючи на свободі.

Як встановив суд, 64-річна річна жінка протягом квітня-серпня минулого року на ввіреній їй у користування земельній ділянці виростила 471 рослину маку, який за висновками експертів містить наркотично активні алкалоїди опію - морфін, кодеїн і відноситься до виду рослин "мак снодійний". Окрім того, під час огляду прибудови до господарського приміщення поряд із цією присадибною ділянкою, правоохоронці знайшли й вилучили більше 3,3 кг макової соломки.

Дослідивши докази у справі, заслухавши численних свідків, суд прийшов до висновку про винуватість жительки Вінковецького району в інкримінованих їй злочинах.

Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Нагадаємо, суд визначить, чи винен у смерті на виробництві свого підлеглого начальник цеху з Полонного.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook