Лісівники Тернопільщини цьогоріч висадять 3,5 мільйони дерев

В області відтворять ліси на площі 610 гектарів

Всього для проведення робіт з відтворення лісів цьогоріч призначено 5,6 мільйонів сіянців, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби ОУЛМГ.

Передбачається виконати відтворення лісів площею 610 гектарів, у тому числі лісорозведення 200 гектарів, більше тисячі гектарів доповнення лісових культур та захисних лісонасаджень та забезпечити якісним садивним матеріалом проведення всеукраїнської акції "Майбутнє лісу в твоїх руках".

За словами головного спеціаліста відділу лісового та мисливського господарства, охорони і захисту лісів обласного управління Надії Козацької,  для забезпечення робіт у поточному році з відтворення лісів садивним матеріалом, у підприємствах функціонує 80 постійних і тимчасових розсадників, площею 53,2 га.

Щороку лісогосподарські підприємства використовують понад три мільйони сіянців лісових порід для відтворення лісів, створення нових та доповнення лісових культур. Крім того, лісогосподарські підприємства мають можливість реалізувати стандартний садивний матеріал. Зокрема, такі лісові породи як модрина європейська, дуб звичайний та дуб північний (червоний).

Нагадаємо, лісовідновлення протягом 2019 року на Хмельниччині планується провести на площі 605 гектарів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький