ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Лише семеро із 43 демобілізованих хмельницький АТОшників знайшли роботу

Бійці шукають допомоги у центрах зайнятості
Depo.
14 серпня 2015 16:27
ФОТО: depo.ua
Лише семеро із 43 демобілізованих хмельницький АТОшників знайшли роботу
Лише семеро із 43 демобілізованих хмельницький АТОшників знайшли роботу

Як повідомили Depo.Хмельницький у прес-службі Хмельницького міського центру зайнятості, адаптація демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції до умов мирного життя та їх повернення до трудової діяльності є одним з першочергових напрямків роботи фахівців Хмельницького міського центру зайнятості.

З початку 2015 року до Хмельницького міського центру зайнятості звернулось 43 шукачі роботи, з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь в АТО.

Семеро бійців, що працевлаштувалися, працюють на ТОВ "НЕЙЛ" - налагоджувальником холодноштампувального устаткування, ДП "НОВАТОР" - фрезерувальником та обрубувачем, ТОВ "Бембі" - механіком; двоє - набувають актуальних для місцевого ринку праці професій слюсаря з механоскладальних робіт та електрозварника на автоматичних та напівавтоматичних машинах (гарантією їх працевлаштування після завершення навчання є укладені між центром зайнятості та роботодавцями угоди).

За направленням міського центру зайнятості три особи беруть участь у громадських роботах в Управлінні праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради де виконують роботи з оформлення та упорядкування документації, а також проводять роз'яснювальну роботу про надання субсидій жителям міста.

Учасники бойових дій потребують як фізичної так і психологічної реабілітації, допомоги зорієнтуватися у цивільному, мирному житті, знайти для себе оптимальний шлях працевлаштування. Саме з цією метою Вони залучаються фахівцями центру до участі у інформаційних та тематичних семінарах, тренінгах, ярмарках та міні-ярмарках вакансій тощо.

Більше про адаптацію бійців АТО до мирного життя читайте на khm.depo.ua