Гриневич планує підняти зарплату вчителям, але не миттєво

Зарплату вчителям підвищать до рівня трьох мінімальних
Depo.
31 серпня 2016 12:59
ФОТО: depo.ua
Гриневич планує підняти зарплату вчителям, але не миттєво
Гриневич планує підняти зарплату вчителям, але не миттєво

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич планує підняти розмір оплати праці вчителям до рівня трьох мінімальних зарплат, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Укрінформ".

"У проекті закону "Про освіту", який ми підготували, закладена адекватна оплата праці вчителя. Зрозуміло, що ми не зможемо забезпечити її відразу, навіть якщо буде прийнятий закон. Повинен бути розроблений план, як ми будемо поступово піднімати рівень оплати праці вчителя", — зазначила Гриневич.

Планується, що вчительська зарплата повинна бути на рівні трьох мінімальних заробітних плат.

"Там закладено, що зарплата повинна бути на рівні трьох мінімальних заробітних плат. Це трохи більше, ніж середня зарплата вчителя зараз. Це не надто багато, але все ж більш адекватно, ніж зараз", —додала міністр.

Також, Гриневич уточнила, що в законопроекті передбачена сертифікація вчителів, яка дозволить їм отримувати доплати.

" Якщо ми не можемо зараз всім підняти зарплату, то принаймні тим, хто працює більш якісно. І тому в законі передбачена добровільна сертифікація вчителів. Добровільна означає, що йдуть на сертифікацію тільки ті вчителі, які хочуть.  Сертифікацію пройдуть ті вчителі, які володіють новими методиками компетентісного навчання. Якщо люди володіють цим, якщо вони це можуть, то тоді вони повинні отримати доплату до своєї зарплати", — вважає міністр.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький