UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Лікарі назвали причину масового отруєння в аквапарку "7 Океан" у Хмельницькому

Медики поставили два попередні діагнози: дітям - отруєння хлорвмісною речовиною, а дорослим - отруєння дезінфекційними засобами

Лікарі назвали причину масового отруєння…

Медики назвали попередні причини отруєння людей у хмельницькому аквапарку, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

"Офіційно до лікарень звернулася 21 особа – 19 дітей та двоє дорослих. 11 дітей госпіталізували до міської дитячої лікарні. До Хмельницької міської лікарні  звернулося двоє дорослих. В обласну лікарню відвезли 8 дітей, які приїхали до аквапарку з Вінниці. В усіхі постраждалих спостерігалося почервоніння очей та кашель. Медики оглянули пацієнтів та надали їм першу медичну допомогу. Троє дітей були госпіталізовані, але ввечері їх батьки уже забрали додому, - каже в.о. директора ДУ "Хмельницький лабораторний центр МОЗ України" Олег Балашов. - Поставили два попередні діагнози: дітям - отруєння хлорвмісною речовиною, а у дорослим - отруєння дезінфекційними засобами."

За його словами, проводили дослідження води у двох басейнах – дорослому та дитячому. Час відбору – 19:30 та 19:45, 21 вересня. В дитячому басейні концентрація вільного залишкового хлору склала 1,42 міліграма на квадратний дециметр. У чаші дорослого басейну вміст хлору у воді був 6,65 міліграма.

"При цьому нормативний показник не має перевищувати 0,5 міліграма. Усі результати лабораторні дослідження передані до поліції та Дерппродспоживслужби", - константує Олег Балашов.

Нагадаємо, в суботу, 21 вересня, до лікарень Хмельницького почали надходити хворі із скаргами на нудоту, біль в животі та запаморочення. Всі вони відпочивали в аквапарку "7 Океан". Деяким ставало погано просто у закладі. Про подію повідомили рятувальників, медиків та поліцію. На місце відразу відправили близько десяти карет швидкої допомоги. Людей евакуювали. Тих, хто скаржився на погане самопочуття, відразу везли до медзакладів. 

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.325 Кримінального кодексу України, в рамках розслідування якого з’ясовують причини інгаляційного отруєння відвідувачів аквапарку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook