ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Лідери сільських громад Хмельниччини навчалися працювати в умовах децентралізації

У Хмельницькому відбувся тренінг-навчання для формальних та неформальних лідерів сільських громад щодо процесів мобілізації сільських громад
Depo.
29 червня 2015 14:39
ФОТО: depo.ua
Лідери сільських громад Хмельниччини навчалися працювати в умовах децентралізації
Лідери сільських громад Хмельниччини навчалися працювати в умовах децентралізації

Про це із посиланням на прес-службу Хмельницької обласної ради повідомляє Хмельницький.depo.ua.

Навчання відбулися на базі Хмельницького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державного влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

"Мета проекту - децентралізація влади на місцевому рівні шляхом підвищення спроможності місцевих лідерів до прийняття та відстоювання рішень громади на різних рівнях", - повідомляють у прес-службі.

У дводенному тренінгу взяли участь представники сільських громад, працівники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, неурядових організацій з Новоушицького і Теофіпольського районів Хмельницької області та Жмеринського району Вінницької області.

Учасників навчали вирішувати проблеми громади через залучення жителів громад до вирішення соціально-побутових проблем, запроваджувати ґендерне бюджетування, правильно звітувати, шукати фінансування для своїх проектів, а також визначали шляхи мобілізації своїх громад задля розвитку села та поліпшення становища його жителів через реалізацію планів, розроблених на тренінгу.

До слова, проведення проекту фінансується Проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) АгроІнвест і реалізується у 15 областях України.

Більше новин про життя краю читайте на Хмельницький.depo.ua