Лідер "Зорі" пропустить мінімум місяць через травму

Захисник "Зорі" Василь Прийма пропустить мінімум місяць через пошкодження задньої поверхні стегна

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на SportArena.

Пошкодження центрбек отримав в матчі Ліги Європи проти "Герти" (2:1). На 22-й хвилині Василь залишив поле, а замість нього вийшов Олександр Сваток, який забив у другому таймі переможний м'яч для луганчан.

"Прийма вилетів мінімум на місяць, потягнув задню. Прикро, але будемо сподіватися на його професіоналізм", - сказав головний тренер "Зорі" Юрій Вернидуб на прес-конференції після матчу.

Для Василя гра з "Гертою" була першою в Лізі Європи цього сезону, оскільки попередні дві він пропустив через травму.