Лави Служби порятунку Хмельниччини поповнились двадцятьма радіотелефоністами

Впродовж 2,5 місяців готували нових фахівців, які теоретично та на практиці знайомились з навчальними дисциплінами

10 грудня на базі навчального пункту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області група слухачів у складі 20 чоловік успішно завершила курс професійно-технічного навчання та здобула професію "Радіотелефоніст", повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби відомства.

Підготовка тривала 2,5 місяці. У процесі навчання слухачі теоретично та на практиці знайомились з навчальними дисциплінами, передбаченими навчальною програмою.

Під час виробничої практики, що проходила в аварійно-рятувальних підрозділах області, слухачі відпрацювали навички роботи із засобами зв'язку, порядком ведення та використання документації ПЗЧ та правилами ведення радіообміну. Навчальний процес завершено випускною Державною кваліфікаційною атестацією, на якій всі слухачі підтвердили свої знання, здобуті за період навчання.

Кожному слухачеві вручили свідоцтво державного зразка, що надає почесне право поповнити дружні та професійні колективи рятувальників Хмельниччини.

Нагадаємо, днями на Хмельниччині відкрили 91 місцеву пожежну команду.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький