Лави подільських авіаторів поповнили молоді сержанти (ФОТО)

У бригаді тактичної авіації імені Петра Франка, що дислокується в Старокостянтинові, з'явилося молоде поповнення

Лави сержантського складу бригади тактичної авіації імені Петра Франка у понеділок поповнились п'ятьма "новобранцями", повідомив Depo.Хмельницький офіцер бригади тактичної авіації імені Петра Франка капітан Олександр Петрук.

На ранковому шикуванні особового складу командир бригади полковник Євген Булацик вручив погони молодших сержантів найдостойнішим старшим солдатам, подякувавши кожному за відмінну службу.

"У важкий для країни час, у час випробувань війною я дякую вам, панове сержанти, що ви поклали свої душі на вівтар служіння Україні. Я на 100 відсотків впевнений у вас і знаю, що жоден з вас не зробить крок назад", - звернувся командир до сержантів.

Після шикування відбулись збори сержантів бригади під час яких вони урочисто зачитали "Кодекс сержанта Збройних Сил України".

Привітав з первинним сержантським званням винуватців й тимчасово виконуючий обов'язки головного старшини бригади прапорщик Сергій Маслов.

"Звання молодшого сержанта - це лише перша сходинка у вашій військовій кар'єрі. Багато з вас згодом вступлять до військових вишів та отримають офіцерські звання але ви з гордістю будете згадувати саме цей день," - сказав головний старшина.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький