UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Курсанти НАДПСУ стажуються на кордоні

У курсантів факультету охорони та захисту державного кордону академії триває стажування

Курсанти НАДПСУ стажуються на кордоні…

Для курсантів четвертого курсу НАДПСУ триває практичне засвоєння матеріалів на держкордоні, передає Depo.Хмельницький за інформацією пресслужби Держприкордонслужби.

Курсанти прибули безпосередньо в підрозділи на всіх ділянках державного кордону. На відміну від минулих років, стажування курсантів проходитиме на первинних офіцерських посадах, тобто безпосередньо на тих посадах за напрямами підготовки, на які прийдуть випускники академії після закінчення академії.  

Майбутні офіцери вчаться виконувати завдання на посадах начальників відділення прикордонної служби, перших заступників начальників відділу прикордонної служби, а також на посадах оперативно-розшукових підрозділів.

Зараз курсанти старанно опановують свої майбутні первинні офіцерські посади, на практиці здобувають досвід керування особовим складом, займаються плануванням служби та беруть у ній безпосередньо участь. Зокрема несуть службу у прикордонних нарядах з охорони держрубежу, планують порядок дій при зміні обстановки на ділянці кордону, проводять заняття з підлеглими тощо.

Нагадаємо, стажування розпочалося в першій декаді лютого і триватиме два тижні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"