Куди тепловики Хмельницького "прилаштують" інвестованих шість млн грн

Для вдосконалення обладнання теплопостачального підприємства міські депутати затвердили інвестиційну програму на 2019 рік

Для вдосконалення обладнання теплопостачального підприємства на черговій сесії міської ради була затверджена інвестиційна програма на 2019 рік, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби мерії.

Передбачені для КП "Хмельницьктеплокомуненерго" кошти підуть на реконструкцію котелень та переобладнання теплових мереж у мікрорайонах Виставка та Ракове. Загальна сума інвестиційної програми становить 6 млн 368 тис. грн (майже 7 млн 642 тис. грн з ПДВ).

До інвестиційної програми підприємства на 2019 рік включено такі заходи:

- заміна теплової мережі на вул. Зарічанській, 4, від ТК40 до ТК42, із заміною труб на попередньо ізольовані (економія енергоносіїв після впровадження заходу становитиме 37,17 тонн умовного палива на рік, термін окупності заходу складає 76,37 місяців);
- заміна теплової мережі на вул. Зарічанській, від ТК40 до котельні, із заміною труб на попередньо ізольовані (економія енергоносіїв після впровадження заходу становитиме 30,48 тонн умовного палива на рік, термін окупності заходу складає 70,40 місяці);
- заміна теплової мережі на вул. Героїв АТО, від ТК-17.3-16 до житлового будинку №3/1, із заміною труб на попередньо ізольовані (економія енергоносіїв після впровадження заходу становитиме 51,42 тонн умовного палива на рік, термін окупності заходу складає 38,69 місяців).

У котельні, що на вул. Зарічанській, 2, передбачена реконструкція, після впровадження якої економія енергоносіїв становитиме 147,48 тонн умовного палива на рік, термін окупності заходу складає 20,39 місяців.

Ще одним пунктом інвестиційної програми є реконструкція насосного парку в котельні на вул. Бандери, 32/1 (велика). Економія енергоносіїв після впровадження заходу становитиме 47,69 тон умовного палива на рік. Термін окупності складає 50,70 місяців.

"Усі заходи, що входять до Інвестиційної програми міського комунального підприємства "Хмельницьктеплокомуненерго", дають можливість зменшити річне споживання газу в кількості 217,30 тис.куб.м/рік та електроенергії в кількості 168,00 тис. кВт*год/рік, що дасть загальний економічний ефект у сумі 1,9 млн грн на рік," - запевняють в мерії.

Нагадаємо, днями Хмельницький підписав Угоду про кредитне фінансування проекту модернізації інфраструктури ТПВ. Документ уклали між Хмельницькою міською радою, ХКП "Спецкомунтранс" та Європейським Банком Реконструкції та Розвитку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький